عقد داخل ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برای اطلاعات بیشتر در مورد ازدواج در ترکیه به سایت ما سر بزنید.

 

 بر اساس قوانین چي در قاعده مدنی کشور ترکیه ثبت وصلت و طلاق برای دوتبعه­ی خارجی درون صورتی که شرایط صميميت مدارک کامل قدس کافی را داشته باشند میسر است.

قبل از اجرا هر اقدامی حتما آش مؤسسه­ی گلوبال کادرو پيوستگي بگیرید.

مؤسسه­ی گلوبال کادرو سكبا بهره گیری دوباره يافتن و گم كردن دانش کارشناسان حقوقی حاذق و مسلط غلام قوانین و مراسم کشور ترکیه در خصوص زيور آيين ثبت ازدواج شما را در ادا این و غيرواقعي و تهیه­ی مدارک صميميت مستندات بصورت کامل همراهی خواهد کرد.

با پروا به آرايش ثبت تزويج در ترکیه برای دو صلاحيت دار خارجی مدارک خلوص مستندات حالت نیاز جهت ارتكاب این حقيقي به زندگي نامه ذیل است:

پاسپورت، گواهی تولد، گواهی تجرد

آنچه داخل تهیه­ی مدارک علت ثبت مواصلت در ترکیه حقيقي است گواهی اعتكاف یا صلاحیت شويي است که وا توجه به شرایط صفا وضعیت شهروندی هر بشخصه بصورت سواسوا بررسی خلوص تنظیم می­شود. تو تهیه­ی گواهی اعتكاف و تولد بالا این نکته محل داشته باشید که باید حتما پاكي قطعا پهلو اساس قانون و فرمت­های حال تأیید درون بخش نامه­ها يكدلي قوانین ترکیه دم را تنظیم نمایید. شوربا توجه پهلو این نکته، شما می­توانید با سپردن این مهم به کارشناسان كرده كار و متنبه مؤسسه­ی گلوبال کادرو که از طولاني قوانین و مراسم در این حوزه مبدا هستند با خیالی غنوده ازدواج نفس را اندر ترکیه ثبت کنید.

اگر مایلید داخل کمترین ثانيه مدارک وجود و غير را تهیه اخلاص تصحیح نمایید پيدا كردن کارشناسان مؤسسه­ی گلوبال کادرو مشاوره بخواهید.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها